Boty Peter Legwood

Aequos Systém je jedinečný systém, patentovaný Peterem Legwoodem. Působením série tlakových bodů a naklonění dodává obuv Aequos Petera Legwooda chodidlu větší stabilitu, čímž napomáhá zlepšení rovnováhy těla a výrazně snižuje námahu pohybového aparátu.

Tvarovaný povrch, který je charakteristický pro tuto obuv, podpírá chodidlo a udržuje ho v optimální pozici. Garantuje lepší postavení kloubů a tím snižuje riziko jejich nesprávné rotace. Výrazně se minimalizuje opotřebení zejména kolen a kyčlí.

Jedná se o jedinečnou a patentovanou technologii, která nás při každodenním používání nutí ke správnému držení těla. Důležitá je celková svalová relaxace, která významně redukuje zkrácení svalů, a to zejména v oblasti nohou a zad.

Obuv Peter Legwood Aequos je velmi pohodlná pro každodenní nošení. Snižuje zatížení pohybového aparátu, které potřebujeme pro správné držení těla. Speciální tvar obuvi dodává zcela nový pocit při jejím nošení. Perfektní přilnavost obuvi k chodidlu i k nártu zabezpečuje bezpečnou chůzi. Prsty by     se neměly stahovat z pocitu, že botu ztratíte.

Aequos je aktivní a dynamický systém, proto je důležité chodit v obuvi Peter Legwood pravidelně, abychom mohli plně využít potenciál revoluční technologie pro naše zdraví.

Obuv Peter Leg wood Aequos je vyrobena s EVA směsi výhradně z netoxického, antibakteriálního a protiskluzového materiálu, který je plně reciklovatelný. Tento materiál umožňuje dlouhodobé používání obuvi, díky jeho optimálním fyzikálně-mechanickým vlastnostem.