Naši fyzioterapeuti

 

Ludmila Koppová

Atestovaná fyzioterapeutka s 30 lety odborné praxe. Soukromou ordinaci provozuje od 1.9.1999. Je absolventkou řady kurzů, které potřebuje pro rozsáhlou klientelu ve fyzioterapeutické praxi: Senzomotorika, Cvičení na míčích, Metoda Mojžíšové, Kabatovy diagonály, Brűgger koncept, Míčkové facilitační metody, Měkké a mobilizační techniky, McKenzie terapie akutních vertebrogenních pacientů, Pneumopunktura, akupresura, Spirální dynamika, reflexní terapie plosky nohy, Aromaterapie, Lymfatické drenáže, Kineziotaping,  Škola zad, cvičení těhotných a žen s funkční sterilitou, SM systém. V současnosti se věnuje nejvíce dětem a Vojtově terapii. Pod jejím vedením si můžete zacvičit Pilates a Kalanetiku. Je lektorkou Školy pánevního dna.

Jana Gregoridesová Bc.

Absolventka bakalářského studia 1.Lékařské fakulty Univerzity Karlovy. 
V roce 2004 absolvovala kurz lymfatických drenáží a senzomotoriky. Absolvovala kurz pro instruktory Flowin a kurz propriomed. RM ploskou nohy, Úvod do Brugger konceptu, Klasický tejping, Kineziotaping, Měkké a mobilizační techniky, Metoda Mojžíšové,Senzomotorika, Lymfatické drenáže a Skoliozy

Radka Postránská Mgr.

Je absolvent Magisterského studia UK Praha. Její další vzdělávání: Funkční blokády osového orgánu, Funkční blokády kloubů končetin, lymfatické drenáže, SM systém a cvičení na labilních plochách a velkém míči. V roce 2017 absolvovala kurz ACT.